Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány nap után kezd el hatni a...

Hány nap után kezd el hatni a vastagbél tisztító kapszula? Normális, hogy fáj a fejem, émelygek és hányingerem van?

Figyelt kérdés
Anorex nevű vastagbál tisztító kapszulát szedek 5. napja. Eddig semmi eredmény, viszont émelygek, fáj a fejem és görcsöl a hasam. Aki már próbálta ezt, vagy hasonló vastagbál tisztító kúrát, kérem írja meg a tapasztalatokat.

2012. aug. 5. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt hogyan érted, hogy semmi eredmény? Tkp mit vártál?

És miért kell a vastagbeledet kitisztítani? Ha elhízás miatt szeded, akkor 5 nap alatt ne várj csodát.

2012. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem elhízás miatt szedem, szerencsére ilyen problémám nincs. Tisztítás végett használom,és eddig mindenhol azt olvastam, hogy napokon belül elkezd kiürülni az évtizedek alatt lerakódott mindenféle salakanyag. Én ezt nem tapasztalom, helyette mindenféle kellemetlen tüneteket. De lehet, hogy türelmetlen vagyok.
2012. aug. 6. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!