Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szolnokon ilyen embertelenek...

Szolnokon ilyen embertelenek az orvosok, ápolók vagy máshol is előfordul hogy úgy bánnak az emberrel mint a? /Hetényi G. Kórház/

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra.: Én tehetek arról mert a bajommal odamentem, röpke 1.5 órát vártam, mikor rajtam kívül 1 ember várakozott és kb 10 percet szántak rám? A többi betegről nem is beszélve, a röntgenes nő felállítja szegény bácsikát a tolókocsiból h be tud e sétálni,majd kimegy és betolja a kocsit utána.Annyira ideges lettem,ezalatt az idő alatt...tényleg akkor menjen ilyen helyre az ember ha komoly baja van, vagy ha fizet és akkor normális körülmények között ellátják.
2012. aug. 6. 02:47
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Igen, Szigethalmon is hasonló volt 3-4 éve.(komolyabb vizsgálatokra oda kell bejárni a körzet városaiból, vagy BP.-re, de többnyire innen az előbbi helyre utalnak)

Bizonyos helyeken egyébként, ha nincs komolyabb bajod,pl.:csak egy megfázás, láz, köhögés, fejfájás,vagy influenza, nem érdemes még csak rendelőbe sem menni, mert otthon könnyebben meggyógyulsz, mintha a váróban lennél 2 órán keresztül a többi fertőző beteggel együtt.

2012. aug. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pécsi sürgősségi osztály is hasonló. Az orvosok meg vannak győződve arról, hogy mindenki, aki odamegy, azért csinálja, hogy őket bosszantsa, hogy nekik munkát csináljon. Néhány orvos egyértelműen hülyének nézi a betegeket és a hozzátartozókat, úgy beszélnek velünk, mint a kutyákkal.
2012. aug. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló, egyszer 2 órát vártam az ortopédián, mert a kedves doktor úr ebédelt. Aztán amikor megkérdeztem, hogy fogadnak-e mert már itt ülök egy ideje, akkor még én voltam lecseszve, hogy miért nem voltam ott, mert ők vártak rám? Egyszer meg műtét után felkeltem, ki kellett mennem vécére és elájultam. A nővér üvöltözött kb hogy neki nem az a dolga, hogy engem elkapdosson. Pff akkor miét is van ott? Dísznek? Szerintem felháborító,ami az egészségügyben megy. Egyrészt egyetértek azzal, hogy tényleg le vannak terhelve a dolgozók meg meg sincsenek fizetve (bár ezt nagyon sok ember elmondhatja), másrészt sok ápoló azt hiszi, hogy ott a nagyfőnök és a betegeken éli ki magát..
2012. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen meg se lepődök. Hetényi.. Nekem is van pár szép emlékem.. a beteget szó szerint leszarják.. De velünk nem jártak jól, anyum úgy bepofázott az orvosnak, hogy köpni-nyelni nem tudott.. Aztán még elnézést is kért..
2012. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Húúú remélem nem nő vagy és nem szülsz!


Ha mégis nő lennél, akkor eszedbe ne jusson a Hetényit választani!

Én Pestről költöztem le anyósék miatt terhesen, hogy tudjanak unokázni majd (idősek, betegek).

Emiatt a Hetényiben szültem .. deeeee ...


Annyit mondok, hogy a gyermek kiadatáskor a papírjait a gyereknek elcserélték. Ha nem figyelünk egy másik anyukával, akkor rossz "gyereket" viszünk haza.

1,5 éve történt, fel is lettek jelentve.

Őszintén szólva, én nagyon reménykedem benne, hogy bezárják azt a csőcselékkel töltött nyomortábort!

2012. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nő vagyok és nem szülök, de hallottam már rosszakat így szülés terén hogy ha nincs fogadott dokit még annyit sem foglalkoznak veled odabent. és azért egy gyereket megszülni legyen örömteli,mintsem ...
2012. aug. 14. 00:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak ott...szerintem bárhol.Egyébként nehogy azt hidd,hogy pénzért normálisabbak.Én próbáltam,végül annyit "értem el" vele,hogy kidobtam kb 100-150 ezer ft-ot az ablakon,sőt,még félre is kezelt,fogalma nem volt a problémámról.Persze annyi"pozitívum" volt az egészben,hogy felvette a bájvigyort,de egyébként látszott rajta,hogy lesz@rja és hidegen hagyja az egész.

Tb-s rendeléseken meg emberfüggő.2 véglet: vagy nagyon kedvesek vagy nagyon flegmák(utóbbiba tartozik 70-80%-uk)

2012. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!