Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha komolyan ráálok a paleóra,...

Ha komolyan ráálok a paleóra, akkor mennyi idő múlva és milyen változásokat fogok észrevenni. Felesleg nincs rajtam csak a hasamon egy pici, ami semmivel nem tűnik el. Édesapám cukorbeteg de az örökölt fajta. Ha így élek elkerülhetem azt is?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 12:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
A paleó az évszázad hülyesége.
2012. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Szoondiii ***** válasza:
70%

ezt indokold meg kedves névtelen bunkó senki.


Kérdező, ha olvastál erről a táplálkozásról, akkor elvileg tudod hogy igen, elkerülheted a cukorbetegséget (mivel az egy nagy részt táplálkozás által kiváltott betegség) bár nem tudom mit értesz örökölt cukorbetegséggel, az 1TD is lehet fiatal korban szerzett.. amit jól karban lehet tartani paleolit táplálkozással.


az esetleges emésztési problémák nagyon hamar rendbe jönnek. sok betegség csak évtizedek alatt alakul ki az ÁBSZ, glutén és tejfogyasztás miatt, ezeket egészséges bélfallal, glutén és tej nélkül szerencsére meg lehet előzni. Ne itt tájékozódj, mert az itt válaszolók zöme nem járatos az új táplálkozással kapcsolatos tanulmányokban, régi téves hitekben élnek, nem fognak tudni sokat segíteni..

2012. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%

Névtelen bunkó senki? behalok :D nem tudom kinek van tizenszázaléka itt, ebből látszik mennyire hasznosak a válaszaid...

Gyakorlatilag lenullázzák a szénhidrátot, az aztán az egészséges dolog -.-' A szénhidrátra szüksége van az embernek... Tudom mindjárt jön, hogy de az ősember, de az ősember nem így élt, mint mi...

Ajánlom figyelmedbe: http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..

2012. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Szoondiii ***** válasza:
37%

igazából látod, pont ezért van 12%-om.

én leírom, hogy nem kell szénhidrátot enni. erre a sok félreoktatott ember lepontoz 0-ra. világos?


mi a valóság? Te (most tisztelettel, és elnézést a bunkózásért, ezek szerint csak tájékozatlan vagy) nem lettél képezve arról, hogy NEM kell szénhidrátot enni. én sem eszem. kipróbálhatod, nem lesz bajod tőle.

a felfedezés, hogy szénhidrát csökkentéssel egésszégesebb a testünk, már tudomány. lehet magyarázatot találni rá, lehet vizsgálni 20 000 emberből mennyivel egészségesebbek ha 20 éven át így esznek.. mindegy, a tapasztalat hogy jobb így.


ugyan úgy lehet vizsgálni, hogy a glutén és a tej miért káros.. káros és kész.

ennyi a paleolit.. az is benne lehetne, hogy a cián fogyasztás egészségtelen, és akkor paleolit ha valaki nem eszik ciánt? ez nem divat dolog, normális ember próbálja kímélni a testét, és normálisan enni. ha úgy tetszik, egészségesen.

2012. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy hagyom el a szénhidrátot, kell a vércukorszintemhez.
2012. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Szoondiii ***** válasza:
50%

akkor te nem vagy ember.

az emberi vércukor szabályozás évmilliók alatt minimális ch bevitelhez alkalmazkodott, leginkább egy 16 éves testépítő dumája, hogy "kell a szénhidrát mert.."

valójában nem kell, amennyi kell az szintetizálódik a testedben. tehát rossz kifogás a finom lisztes sz.arok fogyasztására, hogy úgy is kell egy kis szénhidrát.

nem kell.

2012. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Akkor nem hallottál még cukorbeteg emberről ;) Amúgy meg éhen döglenék kb...
2012. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Szoondiii ***** válasza:
28%

igen, gondoltam erre is, majdnem le is írtam.

de a cukorbetegség NORMÁLIS kezeléséről egy kis okosság (gógyszerek nélkül)


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Mivel már nincs Béta-sejtem, így nincs mit újraindítani ;) ha meg leállok a szénhidráttal, leesik a vércukorszintem, és elájulok...
2012. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Szoondiii ***** válasza:
29%

tudom, hogy nincs mit újraindítani.

amiket linkeltem 1TD esetek kezeléséről szólnak. azért ezeket linkeltem.

2012. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!