Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hamar derülhet ki,...

Milyen hamar derülhet ki, hogy van-e valami bajom, illetve megnyugodhatok-e? A többit lent.

Figyelt kérdés
Szombaton voltam egy kerti buliban haverokkal. Ittunk is, majd mikor eljött az ideje hazafele vettük az irányt. Hazafele amikor több részeg fiatal megy, akkor születnek olyan ötletek amik józanul meg se fordulnak az ember fejében. Bear Grylls-ről beszéltünk és hogy ő ivott fenyőteát az erdőben. Ezért valahogy kitaláltuk, hogyha ő azt mondta, hogy ez nagyon jó volt, akkor iszunk mi is. Így hát letéptünk hazafelé egy kis darab ágat levelekkel egy tűlevelű fáról. Mi szerintünk fenyő volt, mert nem volt rajta piros bogyótermés. Aztán megfőztük vízben majd ebből ittunk. Utána még elmentünk egy szórakozóhelyre. Na és én otthon ébredtem reggel majd szüleim mondták, hogy hánytam és elaludtam a wc-n. És ilyen még nem fordult velem elő. Aztán most utána olvastam a dolognak és szemem elé került a TISZAFA, hogy az is tűlevelű és mérgező elég istenesen. Tehát ha valóban tiszafának az ágát tettük a forrásban lévő vízbe és ennek a vizét ittuk meg, akkor milyen hamar jelentkezhetnek erre utaló jelek, egyáltalán találhattunk-e tiszafát a városban és, hogy van-e esélyem túlélni a dolgokat. Körülbelül 2 decit ihattam ebből a vízből.

2012. aug. 6. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha kételyeid vannak, akkor ne itt kérdezősködj, hanem irány az ügyelet.

Kicsi az esélye, hogy halálos dózis lenne, ráadásul a tünetek gyorsan súlyosbodnának. De ne kockáztass!

2012. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!