Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megkarmolta az arcom a macskám...

Megkarmolta az arcom a macskám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bal szemem alatt kb. 3cm hosszan végigkarmolt a macskám fél órája. Mit tudnék csinálni most, hogy leghamarabb begyógyuljon és ne nagyon maradjon nagyon heg? Betadinnal lekezeltem és aloe vera virágnak a nedvével letöröltem.
2012. aug. 9. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szegény... :( Nem szeretem a macskákat nem is véletlen önzőek és egoisták, egy kutya sosem tenne veled ilyet. Szerintem jó a kezelés amit csináltál, de ha nagyon aggódsz miatta ugorj be a házidokihoz baj nem lehet belőle, nem ciki vagy ilyesmi, aggódsz hogy nyoma marad e.
2012. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most nem poénkodom,de ha nekem az arcomon van seb sokszor benyálazom,hogy hamarabb elmúljon.
2012. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A macskák nem önzőek és egoisták, csak a buta embereket nem szeretik... :) Az én kutyim tegnap játék közben karmolta le a térdem 10 centi hosszan, nyilván nem szándékosan, ahogy a macska sem valószínű, hogy aljas módon belerepült a kérdező arcába és megkarmolta. Gondolom ők is játszottak, másképp nemigen kerülhetett a macska az arcához... egyébként kedves kérdező, a karmolás hamar eltűnik, csak kend be minden nap valami hámosító kenőccsel. Nem fog heg maradni.
2012. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :). Macskám se szándákosan csinálta csak amikor felvettem a kezembe és dajkáktam valamitől megijedt, kiugrott a kezemből amit az arcom bánt meg.
2012. aug. 11. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
én kutyás vagyok, ezt általában megérzik a macskák. Van amelyik fúj is rám. Egyszer egy macska szó szerint az életemre tört, békésen feküdtem a kanapén az meg neki futásból felugrott és ki akarta kaparni a szememet, pedig nem adtam rá okot. Akkor kiosztottam két pofont hogy tanulja meg mit lehet és mit nem. Egyetlen komoly probléma velük, hogy ellentétben a kutyával a macskák nagyon el tudnak ám szemtelenedni. :)
2012. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!