Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 25 hetes kismama vagyok,3...

25 hetes kismama vagyok,3 macskám van de kiskorom óta körül vagyok véve cicákkal. Egy kis cica, meg az anyja bennt szoktak lenni a lakásba de ki is mennek a szabadba! Ellehet e kapni tőlük így vmiféle fertőzést?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre nagyon pici az esély. Macskabudiba kesztyűvel nyúkálj csak és mindig moss kezet, semmi gond nem lehet.

Én is macskák közt nőttem fel, testvéreim is, szüleim is, senkinek nem volt tőle baja. De a környéken szerintem mindenki így van ezzel mert itt mindenhol macskák vannak:)

2011. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tisztán tartod őket és egészségesek, akkor valószínűtlen. Ahogy az első írta, alapos kézmosás nem árt, ha takarítottad őket.
2011. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért a biztonság kedvéért kérj egy toxoplazmózis vizsgálatot.
2011. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

El, ha mág nem estél át toxoplasmán, akkor azt.

Én is macskák közt nőttem fel, nem estem át rajta még.

Doki tesztelt engem, mert ha a baba elkapja beteg lehet, viszont gyógyszerrel lehet kezelni

2011. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, h én Tolna megyében lakom, és itt nem végeznek toxoplazma vizsgálatot,. Így sajnos nekem nem megy!...de megmondom őszintén nagyon félek, féltem a babám egészségét!
2011. okt. 26. 21:31
 6/6 A kérdező kommentje:
És mien gyógyszerrel lehet kezelni?
2011. okt. 27. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!