Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tyúkszem eltűnik magától?

A tyúkszem eltűnik magától?

Figyelt kérdés

Már ott van pár hónapja és nem úgy néz ki mint ami elakar tűnni. Vagyis nem tudom pontosan, hogy az-e mert nem volt még ilyennel dolgom. Először olyan volt mintha pattanás lenne és kinyomtam belőle valami fehér trutyit és lett rajta valami lyuk, de nem fekete. És a lyuk körül egy kicsit sárgásabb vagy barnás. Ha nem tűnik el mit csináljak vele?

15/L


2012. aug. 9. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tyúkszem. Nekem egyszer volt, de az fekete pötty volt, ami idő közben egyre nagyobb lett. Tyúkszem tapasszal távolítottam el.
2012. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ami neked van kérdező, az inkább szemölcsnek tűnik. A tyúkszemből semmit nem lehet kinyomni. Tul.képpen a tyúkszem "csak" megvastagodott bőr, ami nyomja az alatta lévő szövetet, és emiatt fáj. Egyébként nem múlik el magától. Ha biztosan tyúkszem (nagymamád, anyukád biztosan látott már olyat, nem lehet összetéveszteni semmivel), akkor tyúkszemtapasszal lejön 1 hét alatt kb. De ha nem tyúkszem, akkor menjetek bőrgyógyászhoz.


A tyúkszem NEM fekete.

2012. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor barna, ha nem fekete. Már nem emlékszem rá, sötét színe volt, az biztos.
2012. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Történik valami (azon kívül, hogy ott lesz) ha nem megyek orvoshoz?
2012. aug. 9. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
tartósan fájni fog a lábad,és az nem jó.
2012. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!