Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja és mivel tudnám...

Boszika97 kérdése:

Mi okozhatja és mivel tudnám kezelni a dühkitöréseimet?

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 éves lány vagyok 3 testvéremmel anyukámmal és nevelőapukámmal élek együtt.Az a gondom hogy elég gyakran dühkitöréseim vannak ordítok,csapkodok.Ennek az oka legtöbbször az idősebbik húgom akinek beszédstílusa és magatartása idegesít fel.Néha meg kisebb dolgok miatt is felkapom a vizet.A válaszokat előre is köszönöm.
2012. aug. 10. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugi majd néhány év múlva kinövöd.Most tini korban vagy.Ennyi ídősen velem is ugyanez volt.De ha akarsz vehetsz nyugtató teát,meg ehez hasonló nyugtató hatású gyógynövenyeket.
2012. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy box-zsákot és püföld azt, mikor dühös vagy, attól még erősödsz is.
2012. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első válaszoló:köszi kipróbálom

második válaszoló:egész jó ötlet lehet hogy ezt is kipróbálom.

2012. aug. 10. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokat legyél levegőn, főleg akkor ha valaki, vagy valami felidegesít. Menj ki és kiabálj! Viszont az nagyon jó dolog, hogy belátod, hogy ez így nem mehet tovább!
2012. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam 19 évesen sem múlt el. Jelenleg megint csak idegbeteg vagyok, de annak megvan az oka. Anyámék nem rendelkeznek jó egészséggel (mindketten szívproblémások) és látom rajta hogy rosszul érzi magát és pihennie kéne, de hiába pofázom hogy feküdjön már le és pihenjen már majd én megcsinálom, neeeem...szenved tovább. Istenem ez úgy feltudja cseszni az agyam, hogy miért nem képesek pihenni miért szenvednek, én is megcsinálnám minden szó nélkül a dolgokat, csak le kéne tenniük a popójukat és aludni egyet.

ÁÁÁÁ bocsi az offért.

magnézium, b vitamin, és esetleg néha sedatifpc.

2012. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!