Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ilyen tartós fejfájá...

Miért van ilyen tartós fejfájásom? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furcsán hangzik, de 12 éves lány vagyok és májusban lesz 3 éve, hogy ilyen tartósan fáj a fejem. Laktózérzékeny vagyok, és a mogyoróval is vannak gondjaim. (Általában naponta szedek acidofiluszt, kálciumot, d-vitamint és kb. hetente egyszer fájdalomcsillapítót.) Ha számít, 170 cm és 58-59 kg vagyok. Segítsetek, please, már nagyon elegem van ebből!

2012. aug. 11. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Háziorvos mit mond? Kivizsgálásokon voltál már?

Sok mindentől lehet, frontérzékenység, magas vérnyomás, migrén, szorongás, pajzsmirigy alulműködés, vérszegénység, stb. Ennek ujtána kell járni.

2012. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szemészetre sem árt elmenni, mert akkor is fájhat a fej, ha szemüveg kellene.
2012. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem vagyok frontérzékeny, nem magas a vérnyomásom, még soha nem volt migrénem, nem vagyok vérszegény és a szemem olyan jó, hogy nem lehet rá szemüveget írni:D. De attól is lehet, hogy túl sokat alszom? Vagy nem jó párnát használok?
2012. aug. 11. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jó párnát használsz, akkor szerintem a nyakad fájna, túl sok alvástól nem tudom lehet-e, mindenesetre nem ártana kivizsgáltatni, hogy mitől van, menj el a háziorvoshoz hétfőn.
2012. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!