Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előreesett váll. Lehet valamit...

Előreesett váll. Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Lehet valamit tenni, hogy "visszkerüljön a helyére"? Régen volt egy csúnya esésem, szerintem akkor estek előre. Nem tudom, hogy emiatt, de a lapockáim alja kifele áll, ami elég csúnya látvány. Lehet tenni valamit ?? Orvos már látta, csak annyit mondott, hogy előre vannak esve. Semmi mást nem csinált.

2012. aug. 11. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha "kihúzod magad", nem áll helyre?
2012. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen-igen ki szoktam húzni magam, de még úgyis olyan egy picit
2012. aug. 11. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:

erre az úszás a terápia

talán ha egy évig minden nap úszol valamennyit

helyre fog állni

2012. aug. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
más megoldás nincs ? az úszás azért nem fog menni, mert itt közelbe nincs hol úszni, csak strandon, az meg csak nyáron lehet.
2012. aug. 12. 13:24
 5/6 anonim válasza:

Igen vagy az úszás,vagy a kondi,sulyzózás,gyakorlatok!

Az utóbbival is jelentős eredményt érhetsz el barátom!

2013. dec. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lelouch88 válasza:
gyúrást felejtsd, el attól rosszabb is lehet, előbb menny el 1 csontkovácshoz hogy kiderüljön mi a probléma pontosan, nekem ugyanez van, ráadásul egyr rosszab, a konditól pedig még rosszabb lett, pláne ha nem tudod hogy kell edzeni és mire a testalkatodhoz
2014. dec. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!