Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjjel a hajamba ragadt a...

Éjjel a hajamba ragadt a rágóm. Hogy lehet kiszedni belőle? Csak ollóval?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem még nem ragadt a hajamba rágó, de úgy hallottam, hogy olajos fésűvel kijön!
2012. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ...kipróbálom...
2012. aug. 12. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem még kislány koromban ragadt rágó a hajamba,de akkor az olló volt a megoldás. Később mikor a ruhámba ragadt,minden szerrel kísérleteztem. A gyógyszertári benzin egész jól oldja a rágót,legalábbis a ruhámból kiszedte. Ha netán van otthon ilyen,akkor próbáld ki.Egyébként anyu most mondta,h az olaj is hatásos lehet. Ha nincs otthon benzin, és az előző válaszoló tippje sem válik be,akk inkább az ollót ajánlom,mert ha holnapig vársz vele,csak gubancosabb lesz.
2012. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
olló
2012. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olaj!!! Egyszer láttam a tévében (talán a Tények és tévhitek c. műsorban a spektrumon), hogy az olaj jól oldja a rágót. Csak türelmesen kell kiszedegetni a rágót, le ne vágd ezért a hajad!
2012. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jegeld le, az is jó elvileg.
2012. szept. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!