Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul estem le és a sarkam...

Rosszul estem le és a sarkam feletti rész nagyon fáj. Nemtudom mozgatni + meg is dagadt. Van esélyem arra hogy nem tört el?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább arra van nagyon nagy esélyed, hogy eltört. Vagy ínszalagszakadás. De mivel nem vagyok orvos ezért az legyen holnap az első dolgod vagy akár még ma este is, hogy azonnal elmész orvoshoz! Az ilyennel nem szabad játszani. Meg kell röntgeneztetni, mert ha hagyod így még nagyobb baj lesz. Addig is jegeld, hogy egy kicsit lelohadjon a duzzanat illetve polcold fel.
2012. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ááh de 5 napja vették le a gipszem a bokám miatt. és rá is tudok állni.. biztos eltört??
2012. aug. 12. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint már mondtam nem vagyok orvos és ha az is lennék neten keresztül egy kicsit nehéz lenne megállapítani. Nem biztos, hogy törés lehet húzódás vagy repedés is. Nem feltétlenül fogják begipszelni. Lehet, hogy csak egy pofás fáslit kapsz rá. De ha rám hallgatsz, holnap elmész orvoshoz. Mert ha mégis eltört és rosszul fog összeforni annak csak te iszod meg a levét.
2012. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hallgatok rád és köszi mindent :)
2012. aug. 12. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, csak a javadat akarom :)
2012. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!