Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az időjárás-változástól fáj a...

Az időjárás-változástól fáj a térdem?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy amikor kissé megerőltetem a térdem,mindig nagyon elkezd fájni.Az orvos azt mondta hogy lazák a térdemben az ízületek,ez ellen nem lehet tenni semmit,esetleg csak meg lehet erősíteni a körülötte lévő izmokat,akkor nem fog annyira fájni...jól is ment minden most már nem annyira fáj.

Viszont,ma egy kicsit lehűlt a levegő,és éreztem hogy a térdkalácsom alatt nagyon fáj főleg akkor amikor egyenesen állok.Másnap melegebb lett,és evvel a fájdalom is elmúlt.

Ez az időjárás-változástól lehet?



2012. aug. 12. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám van. Sokszor már elviselhetetlen a fájdalom de az orvos sem tudott rá semmit sem mondani. Passz :/
2012. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet, bár nekem az időjárástól független hogy rosszabb, hol jobb. Elvileg van rá műtét is, amikor is műtéti úton megfeszesítik a szalagokat. Én mivel nagyon műtét ellenes vagyok, kérdezősködtem, kísérletezgettem, és most ott tartok, hogy 2-3 havonta jön elő pár napra. Bio glükozamint szedek, kezdetben másfél éven keresztül minden nap szedtem (bár volt, hogy elfelejtettem), aztán nem akartam tovább szennyezni a szervezetem táplálékkiegészítővel, úgyhogy abba hagytam, és azóta ha érzem, hogy kezd fájni, olyankor 1 hétig szedem naponta, de a 2-3. nap már érzem, hogy sokkal jobb. Nekem ez vált be, az orvosom is áldását adta erre a módszerre.
2012. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 éve volt egy balesetem, és a lábam megműtötték. Azóta néha érzem h előjön mintha a térdem kiakarna törni, mikor állok vagy sétálok, vagy nem is tudom, kellemetlen érzés, és kb 3 napja érzem megint, h mikor kinyújtom valami nem stimmel. Úgyhogy tuti az idő
2012. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!