Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti is ilyen nehezen bírjátok...

Ti is ilyen nehezen bírjátok ezt az időjárást?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszakom van, ezért itthon készülök a még hátralevő utolsó hajrákra. Mentálisan mindennap elfáradok rendesen, de testileg nem mondanám, hogy a szokottnál jobban igénybe veszem az izmaimat. Kutyasétáltatás és ennyi. Amióta beköszöntöttek ezek a durva minuszok, én borzalmasan érzem magamat. Hasogat a fejem, izom és ízületi fájdalmaim vannak, de olyan szinten, hogy tegnap este, már lemenni nehezemre esett a földszintre. Most reggelre megint kicsit jobban érzem magam, de estére mindig ilyen fájdalmaim lesznek. Elképzelhető, hogy ez valóban csak az időjárás? Ti is nehezen viselitek?
2012. jan. 31. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a frontokat és a nyári meleget nem bírom elviselni.

Tehát igen, lehetséges, hogy az időjárás és a stressz is egyben. Sok sikert a vizsgákhoz azért!

2012. jan. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a hidegtől is. Én nem vizsgázom, dolgozom, de úgy érzem magam, mint mikor szigorlatra készültem. Képes lennék egész nap csak aludni, enni sem eszem úgy, mint szoktam, kevesebbet jóval. Tök fáradt vagyok, most meg még a szemem mellett is begyulladt az arcom.
2012. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki eleget mozog ilyenkor is szabadlevegőn, az hozzáedződik. De nem csak a hideg a "bűnös", sokkal inkább a napsütéses órák alacsony száma, és még kiegyensúlyozott táplálkozás mellett is fellép vitamin éhség (szándékosan nem vitamin hiányt írtam), az átlagoshoz képest megnőhet a vitaminszükségletünk.
2012. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vitamint szedek már tél eleje óta, mert ilyenkor amúgy is mindig fáradtabbnak érzem magam, most elkezdtem hozzá némi plusz c vitamint is, nehogy betegség kezdete legyen ez a sok izom fájdalom, ártani nem hiszem hogy árt.

A legrosszabb, hogy rengeteget tanulok, még is úgy érzem, hogy semmi nem ragad meg, dupla annyit kell tanulnom, mint mondjuk nyári vizsgaidőszakban és előbb is el kell kezdenem, mert hamar elkókadok fölötte. Eddig ilyen mértékű fájdalmak még nem jelentkeztek, mint az utóbbi pár napban, remélem csak az időjárás okozza.

2012. jan. 31. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!