Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már semmi sem...

Mit tegyek, ha már semmi sem segít a pattanásokon?

Figyelt kérdés

A kiváltó okot szeretném megszüntetni, nem magukat a pattanásokat. Kenegettem már az arcom mindennel, a természetes dolgoktól kezdve a gyógyszeres oldatig, mindig kiújultak. Antibiotikum-kúra (Tetralysal) és fogamzásgátló (Diane 35) sem segített, még mindig ugyanúgy nézek ki. 10-11 éves korom óta tart. Borzasztóan néz már ki az arcom, tele van hegekkel.

Előre is köszi a válaszokat! 17/L


2012. aug. 12. 21:21
 1/4 anonim válasza:
mindenképp menj el kozmetikushoz egy kezelésre
2012. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régebben rendszeresen jártam, szintén nem segített. Meg, ha jól gondolom, az sem szünteti meg a kiváltó okot, csak "kinyomkodja" a meglévő mitesszereket, pattanásokat.
2012. aug. 12. 21:44
 3/4 anonim válasza:

A tesómnak ugyan ez volt a helyzet és ő elment bőrgyógyászatra felirtak neki egy gyógyszert ami nem olcsó de neki fél évig szette és szinte elmúlt aztán újra kijöttek mikor abba hagyta de folytatta és végül 1 év után az arca baba popsi. :)

És már nem is szedi. :)

2012. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ezt ajánlotta a bőrgyógyász (izotretinoin gyógyszerek). De nem szeretném ilyenekkel kockáztatni a májam, a később születendő gyerekem egészségét, stb...
2012. aug. 18. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!