Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az nagy baj hogy 15 évesen...

Az nagy baj hogy 15 évesen találtak a szervezetemben toxoplazmát?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,nemrég csináltattunk egy vértesztet és kiderült h toxoplazmám van.utána néztem a neten de semmi konkrét dolgot nem találta,h mi van akkor ha egy tininél találják meg ezt a baktériumot.valaki segitsen h milyen következményei lehetnek meg stb. :((___köszi

2012. aug. 13. 10:49
 1/4 A kérdező kommentje:
és a toxoplazma IgG pozitiv lett...egyáltalán mi az az IgG,meg az IgM?
2012. aug. 13. 10:51
 2/4 Robi.88. ***** válasza:

Fogod szépen google-t és beirod....

elso talalatok kozott van ez is:


[link]

2012. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


"Örülj" neki, így a jó, hogy hamar túlesel rajta. Terhesség alatt veszélyes, ha akkor kapod meg, mert károsítja a magzatot. Az a "jó" ha egy nő/lány hamar védettséget szerez ezzel a fertőzéssel szemben. Amúgy majd' mindenki átesik a toxoplazmózison, akinek van háziállata. Biztos bennem is van.

2012. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,köszi :)))___hát voltam nőgyógyásznál és azt mondta h nem túl jó h bennem van :(
2012. aug. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!