Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen boldog állapotban mi...

Ilyen boldog állapotban mi szabadul fel a szervezetemben?

Figyelt kérdés
Új kapcsolatban vagyok egy lánnyal, nagyon tetszik nekem, és a napokban történt az, hogy mindkettőnk tudta nélkül egy terembe kerültünk matekversenyen, és amikor belépett a terembe, akkor valami hihetetlenül elkezdett dobogni a szívem, több réteg ruhán át is éreztem, ahogy dobog a mellkasom, ja és még a szokásosnál is jobb kedvem lett, talán még az is igaz, hogy a versenyen is jobban teljesítettem, de az eredményt még nem tudni. Az lenne a kérdés, hogy ilyenkor mi játszódik le a szervezetemben, mik szabadulnak fel, honnan, mire hatnak?
2012. febr. 19. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajjnekem! Már a kamaszfiúk is tudományos magyarázatot keresnek a szerelemre. Ne azzal törődj, hogy mi szabadul fel, meg hova hat. Fiatal vagy és szerelmes. Hát, neked ez nem elég????!!!!DDDDD
2012. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jolvanna:D új vagyok a dologban, de már kisgyerekként is mindent megkérdeztem, és nagyon érdekel az emberi test és működése. hihetetlenül komplikált rendszer, amelyben még most sem értünk dolgokat, pedig mi magunk vagyunk azok. szóóóval ilyenkor mi játszódik le a szervezetemben, mik szabadulnak fel, honnan, mire hatnak?
2012. febr. 19. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
google: Ingerületátvivő anyagok
2012. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Endorfin, szerotonin, adrenalin.
2012. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Endorfin.
2012. febr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!