Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha éjszaka...

Mit lehet tenni, ha éjszaka horkolok?

Figyelt kérdés
Voltam táborban,ahol nem sokat tudtam aludni.Mikor hazajöttem,velem aludt a barátom,és annyira horkoltam,hogy nem nagyon tudott aludni.Szerintetek összefügghet azzal,hogy nagyon fáradt voltam,és horkoltam? Egyébként nem szoktam, csak nagyon halkan,akkor sosem kelt fel a barátom.Engem viszont idegesít.Ma kialudtam magam,mondta anyukám hogy horkoltam. Pedig sosem szoktam hangosan..mit lehet tenni ellene? engem nagyon zavar.:/
2012. aug. 13. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak horkolás elleni tapaszok, valamennyit segít, de k.va drága.
2012. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Aludj nappal.
2012. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az én haverom épp ma úgy horkolt, ahogy én kb üvölteni szoktam. Fogtam és hozzávágtam egy nagy párnát, nem ébredt fel és a horkolás is abbamaradt :D
2012. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Mágneses, horkolást gátló orrcsipesz:

[link]


Nem feltűnő és ismerek olyan hölgyet, akinek bevált.

2012. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból nem szoktál horkolni, csak most sikerült, akkor nem kell parázni. Amikor az ember rendesen ki van ütve, akkor nagy részünk horkol.

Az egyéb horkolásról meg beszélj fül-orr-gégésszel, sok minden okozhatja.

2012. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor szoktam nagyon hangosan,ha iszok alkoholt,vagy ha nagyon fáradt vagyok. Egyébként nagyon picit,halkan szoktam.Barátnőmmel aludtam,nem tudott aludni mert fájt a hasa,és mondta hogy alig lehetett hallani hogy horkoltam,és őt egyáltalán nem zavarta.Szóval ha majd itt alszik a barátom,nem iszom alkoholt,és előtte jól kialszom magam,hátha jó lesz,ha nem,akkor beszerzek valami tapaszt.
2012. aug. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!