Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában folyamatosan...

Mostanában folyamatosan köhögök, mitől lehet? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hete folyamatosan minden nap hurutos köhögésem van, ami néha átvált szárazra, de csak ideiglenesen. Egész nyárra eljöttem Amerikába nyaralni, teljesen új környezetbe. Légkondizott lakásban lakok, ami azért fontos mert az otthoni lakás az nem volt az. Azt mondta valaki, hogy lehet hogy a légkondi miatt van, de nem hiszem, mert az előbb jelentkezett volna szerintem (8hete vagyok kint). Ha megfázás lenne, akkor már szerintem elmúlt volna. Néha olyan erősen köhögök, hogy alig kapok levegőt, nagyon irritált a torkom és nagyon rossz.

Eszembe jutott az is, hogy hátha asztma, de a tünetek nem nagyon jellemzőek rám.

Lehet, hogy allergiás vagyok valamire?

Vagy csak megfázás?

Mit tudok tenni hogy enyhítsem a tüneteket? Szoktam inni teát, és végigszedtem egy megfázás elleni pezsgőtablettás csomagot is, de semmi nem használt. Néha enyhül egy kicsit, de főleg reggel és délelőtt erősödik.


2012. aug. 14. 08:50
 1/2 Antimod ***** válasza:

A reggeli és délelőtti erősödés miatt pedig én is az allergiára gyanakodnék, és nagyon is kapcsolatban lehet a légkondival.

Tudom, hogy baromi meleg lehet, de próbáld meg kikapcsolni egy napra (ha megteheted, és egyedül vagy, hogy ne kínozz másokat :) ).

2012. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sajnos sosem vagyok egyedül, és akiknél lakok, nagyon "légkondis" család, fontos nekik hogy folyton hideg legyen - nyárhoz képest. Szóval ha a légkondi miatt van akkor még szenvedhetek egy ideig. :/ :)
2012. aug. 14. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!