Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez depresszió? Folyamatosan...

Ez depresszió? Folyamatosan egyedül érzem magam, és butának stb.

Figyelt kérdés

folyamatosan egyedül érzem magam hogy én nem kellek senkinek, hogy senki nincs aki szeret. és valóban úgy van hogy nincsenek barátaim esetleg 2 vagy 3 de velük sem járok sehova sokat. se barátnőm, egy lánynak sem tetszek, nem is érdeklődnek irántam.

dolgozom gyárban egyedül ott vannak emberek akikkel még jóban vagyok az is csak egy pár. az emberek nem szeretnek, barátkozni nem tudok, annyira érzem hogy nem kedvelnek, hogy azt gondolom hogy egy bunkó, buta, barom vagyok és inkább magamba maradok. sokszor van hogy nem is akarok semmit, és nincs kedvem semmihez sem senkihez, mert nem tudok azzal az illetővel miről beszélgetni, komunikálni és inkább akkor nem is megyek, még ha hívnak is valakik valahova...nem nem nem. mi okozza ezt. elkellene egy pszihológus, és egy új élet változatás...



2012. aug. 6. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az...Miert nem hivod el azt a 2 baratodat valahova ?Nem kell pszihologus ! Keresd azokat a dolgokat az eletben amik szepek.Es menj el rendszeresen uszni olyan sürün amilyen sürün csak tudsz vagy valamilyen mas sportot,de az tenyleg sport legyen mert a sport az nem csak a testednek jo hanem a szellemednek is.Sokkal boldogabb leszel a sporttol es az önbizalmad is nö es izmos is leszel ami a lanyoknak tetszik.Csak keress valamit ami motival :)
2012. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem kell pszichológus, azt csak véletlen írták. Ha te úgy érzed, menj el, és hajrá! Milliószor okosabb, mint a sok "nem kell pszichológus" ember, aki ezt beböffenti, és már lép is tovább a következő kérdésre, neked meg ott marad az életed...
2012. aug. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!