Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oxytarm béltisztító tablettát...

Oxytarm béltisztító tablettát szed valaki? Tapasztalatok? Érdemes megvenni, tényleg segít?

Figyelt kérdés

ez lenne az:

[link] html



#béltisztítás #Oxytarm #béltisztító #béltisztító tabletta
2012. aug. 14. 19:30
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én szedtem, sőt még most is szedem, évente egyszer három hónapig kúra szerűen. Nekem rengeteg problémám volt az emésztőrendszeremmel, vagy folyamatosan puffadtam, vagy székrekedésem, vagy hasmenésem, de valami mindig volt :( A teáktól kezdve az orvos által felírt gyógyszereken keresztül kipróbáltam már mindent, aztán végül úgy ajánlották az oxytarmot, most már azt mondom szerencsére. Két hónap alatt kitisztított rendesen, helyreálltak odabent a dolgok, azóta nincsen szerencsére ilyen jellegű problémám. Mondjuk éppen azért, hogy ne is legyen szedem még mindig évente egyszer 3 hónapig :)
2012. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szedem, nekem ismerősöm ajánlotta anno, és abszolút bevált, csak ajánlani tudom :)
2012. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!