Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A teában ugye nincs olyan sok...

A teában ugye nincs olyan sok koffein, hogy ha napi 2 litert megiszok belőle (gyümölcstea), akkor komoly gondjaim lehetnek a későbbiekben? Leszoktam a kóláról, sokat ittam régebben, szerintem inkább a tea.

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcsteában nincs koffein. Semmi bajod nem lesz tőle.
2012. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyümölcstea. A gyümölcsaromával ízesített fekete teában (sokan ezt is gyümölcsteának hívják) van koffein. Nem az a lényeg, hogy hány litert iszol meg belőle, hanem hogy ebben mennyi teát áztatsz ki. Nyilván más, ha csészénként egy filtert teszel bele, mintha egy egész literbe teszel egyet. Meg az sem mindegy, mennyi ideig áztatod. Ha nem túl erős tea, semmi bajod nem lesz tőle. Ha erős, akkor is legfeljebb hajnalig felváltva kukorékolni és pisilni fogsz.
2012. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagy lábasba 2 filtert
2012. aug. 14. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ihatod nyugodtan, semmi bajod nem lesz tőle.
2012. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsteába tényleg nincs koffein. És a későbbiekben sem lesz gondod vele. Inkább teát igyál mint a boltban kapott cukrozott mindenféle löttyöt. :)
2012. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!