Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szúr a szívem?

Mitől szúr a szívem?

Figyelt kérdés

Jó kérdés mi? :)

Azt vettem észre,hogy esténként mikor pihenek,lefekvés előtt szúr a szívem,ahogy most is. Mitől lehet?

Most épp meg van,de nem hiszem,hogy ez a kettő összeköthető lenne,bár a hasam nyilván ezért görcsöl,de a szívem jobban aggaszt. :(

Nem veszem rosszul a levegőt. Egyszerűen csak fekszek az ágyon és relaxálok és csak elkezd szúrni.


2012. aug. 15. 01:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg teljesen kikapcsolni.Az,hogy csak lefekvés előtt jelentkezik,valószínűleg azért van,mert ilyenkor is még valamin stresszelsz... velem is elő szokott fordulni,és nem viccelek,az elalvás előtti jóga nekem rengeteget segített. Kikapcsol az agyam, elfáradok és nem a szívemre koncentrálok. Negyed óra az egész,4-5 különböző gyakorlat,a légzés miatt is különösen fontos. Próbáld ki,érdemes,nekem sokat segített!
2012. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!