Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdfájás (csontritkulás)!...

Térdfájás (csontritkulás)! Mit lehetne vele kezdeni? Mágneses térpánttal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Évek óta kiderült,hogy nincs kifejlődve a szárkapocs csontom és ciszta van a térdemben. Műtétre nem került sor,mert fiatal vagyok. A ciszta hol felszívódik...hol vissza jön. Javasolta az orvos a térd gumit...egy ideig jó,de aztán semmit nem ér. Legutóbb kipróbáltam a proenzi 3 tablettát...szedtem hónapokig semmi javulást nem éreztem,így abba hagytam. Kenegetni szoktam fastum géllel,flectorral és voltarennel ezek úgy kb. fél órát használnak.

Kaptam Levin féle mágneses térdpántot. Érdemes használni? Esetleg tapasztalatok,vélemények? Használ valamit térdfájás ellen?


2012. aug. 15. 02:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj, rontani nem ronthat rajta, úgyhogy érdemes kipróbálni. Meg ezt embere válogatja, hogy kinek mi a jó.
2012. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!