Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Isztok mágneses vizet? Éreztek...

Isztok mágneses vizet? Éreztek valami változást?

Figyelt kérdés
Energetix mágnespálcával mégnesezzük a vizet és azt isszuk. Anyósomnak azóta nemkell szedni a gyógyszert a vérnyomására. Nektek mi a tapasztalatotok?
2009. júl. 22. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Parasztvakítás.
2009. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is kipróbáltam,de csak reklámfogás
2009. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszer hallottam vhol, h. lehet mágnesezni a vízmolekulákat, de azok olyan gyorsan elvesztik a mágneses tulajdonságukat, h. értelmetlen az egész (mp ezred vagy még kisebb részéről beszéltek, erre már nem emlékszem pontosan).

Neem szeretem azt, amikor a tudomány azt mondja egy jelenségre, h. nem létezik csak azért, mert nem mérhető műszerekkel. De ezt mérték. És lényegében egyetértek az előttem szólóval.

2009. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden annyira szolgálja a te és az anyósod életminőségét amennyire hisztek benne. Bioenergetikával is foglalkozom és voltak nálunk vendégek a hölgynek fájt a feje.Felvettem egy kavicsot lemostam feltöltöttem majd azzal adtam oda:tedd a zsebedbe és mikor fáj szorítsd a markodba és nem fog fájni a fejed de hinned kell hogy ez a kavics megszünteti. Később telefonon otthonról megköszönte.
2009. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!