Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak hatásosan?

Hogyan hízzak hatásosan?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok, és 50 kg. Szeretnék hízni, mert elég soványnak látom magam. Eszek rendesen, sőt, viszonylag nagy étvágyam is van, de nem bírok hízni. Ilyen az alkatom és kész. Mitől tudnék hízni? 15/L
2012. aug. 16. 00:24
 1/4 anonim válasza:
Nekem súlyos beteg a tesóm , ő Ensure Drinket szokott inni , ez egy ORVOSI táplálékiegészítő (tehát nem gagyi xar), segít neki hízni. Nutrition drink az angol neve , egyébként a gyógyszertárban szinte bármikor előkapnak 1-2 kartonnal .
2012. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell híznod, hiszen az ideális testalkat a centiben mért magasságból 110 levonva. Ez pont megvan Nálad. Arra figyelj, hogy bármekkora is lesz a testmagasságod, mindig 110-el legyen kevesebb a kilóid száma. 110-nél ne legyen nagyobb különbség a magasságod és a súlyod között.
2012. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a magasságomhoz pont ez a megfelelő testsúly, de túl vékony vagyok szerintem. Ami kiadja azt az 50 kilót, azok a nehéz csontjaim, meg az izmok... Háj csak a lábaimon meg a fenekemen van, a felső testem tök vézna...
2012. aug. 16. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Egyél mindent amit megkívánsz. Az édességet se vond meg magadtól!
2012. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!