Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak gyorsan és...

Hogyan hízzak gyorsan és hatásosan?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, 66 kiló 183 cm, rendszeresen edzek, próbálok rendszeresen táplálkozni, mégsem nagyon hízok. Milyen tömegnövelőt vagy egyéb táplálkozási módszert ajánlotok?
2011. máj. 27. 22:16
 1/5 anonim válasza:

Csináltass a digitális edzővel edzéstervet itt: [link]

Úgy emlékszek írja, hogy mit egyél és mikor. Jó fejlődést! ;)

2011. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sexyyygirljessica válasza:



Egyél sok egésségtelen ételt PL. hamburger hot dog sülkumli mc downald-os kajákat...de vigyázz arra hogy ha már úgy érzed nem kell híznod,ako már ne egyél ott rendszeresen mert ako túl hízol!!! :"D

2011. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát szerintem akármelyik testépítő boltba bemész és fognak ajánlani vmi cuccot amitől hízol.
2011. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már próbáltam a brutalban, amit ajánlottak semmit sem ért
2011. máj. 30. 10:48
 5/5 anonim válasza:
szinte mindegy mit eszel, a lényeg a mennyiségen van. hízni akkor fogsz, ha a bevitt kajamennyiség nagyobb, mint amire a szervezetednek szüksége van, így elkezdi raktározni. extrém esetben próbálj meg lefekvés előtt kajálni (de csak mértékkel, az emésztőrendszered is pihenni akarna éjszaka), valamint az edzésekkel semmiképp se állj le, különben az egész tömegnövekedés egy nagy zsírhas formájában fog kijönni. egyébként 5 év múlva magadtól is meg fog ugrani a súlyod, nekem 23 évesen 1 év alatt 10 kiló (stabil 75 kiló -> stabil 85 kiló) jött fel úgy h se a kajálási se az edzési szokásaimon nem változtattam érdemlegesen. viszont +10 kiló után megállt, és azóta se tudom h miért :)
2011. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!