Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltörött volna az ujjam?

Eltörött volna az ujjam?

Figyelt kérdés
Nekicsapódott a kezemnek a kocsiajtó, ésmost a középső illetve gyűrűsujjam "bütyke" be van dagadva, érintésre fáj, és puha, mintha véraláfutás lenne, de alig tudom mozgatni az ujjamat, azt is csak lefelé, felfelé nem megy. Érdemes ezzel dokihoz menni?

2012. aug. 16. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp nézesd meg. Szerintem esélyes a repedés, törés, ha nem tudod mozgatni.
2012. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én még zúzódással sohasem merntem el dokihoz mert meglehet szokni de ha olyan a munkaköröd hogy muszály hogy épségben legyen a kezed ill még tanulsz akk lehet hogy orvos ink te döntesz
2012. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy döntöttem hogy nem megyek el, mert 1: a háziorvosom nyaral, 2: a helyettes orvos már múltkor alkar törésnél is erősen megszorította a kezemet, azthittem besz@rok a fájdalomtól, szóval inkább nem megyek el hozzá. Programozóként végeztem pont idén, de még álláskeresésben vagyok szóval a kezemet használom, de nem most. Zöldek mentek.
2012. aug. 16. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!