Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az nagy baj ha egy hónapban...

Az nagy baj ha egy hónapban kb 3x-4x megyek el sz*ni?

Figyelt kérdés
Mennyire baj,és történhet valami miatta?Amúgy normálisan eszem,ugyan azokat mint a család többi tagja,ugyan azokat is csinálom jóformán mégis ez van,mozgok is eleget.
2012. aug. 16. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, elég nagy baj. Havonta 3-4 az eszméletlenül kevés.

És elég sok minden történhet miatta, de inkább nem megyek bele a fejtegetésbe, ehhez jobb egy orvos.

2012. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a havi 3-4 nagyon kevés. Igen történhet, pl bélcsavarodás, bél elzáródás, na meg elve az nem jó hogy rengeteg salakanyag halmozódik fel. Valamit mindenképp szedjél, én most utifű maghéjat hsználok, egész jó, na így sincs minden nap, de javult. Mondjuk azért nekem a havi 3-4-nél jóval többször van.
2012. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azta, az nagyon kevés. Hetente lenne normális a 3-4
2012. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és nincs rá valami olyan,hogy pl ha sokat eszek valamiből,úgy többször tudok elmenni vagy valami?Nem akarok hashajtókat szedni meg ilyenek.
2012. aug. 16. 18:37
 5/12 anonim ***** válasza:
de van több féle természetes termék, próbáld ki Te is az utifű maghéjat. én reggel este iszok kb 2 dl vizben egy evőkanálnyit. bio boltokban lehet kapni.
2012. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oké,köszi
2012. aug. 16. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Az igazán normális az, ha minden nap legalább egyszer el tudsz menni vécére. A heti 3-4 alkalom is belefér, de a havi 3-4 nagyon kevés. Először tényleg próbálj meg természetes dolgokat, hátha segítenek, egyél sok rostosat és mozogj rendszeresen. Ha nem javul, akkor pedig fordulj orvoshoz!
2012. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tehát te hetente egyszer jársz wc-re? Ez nem egészséges! Menj el orvoshoz, de gyorsan, ugyanis csúnya bélbetegségeket kaphatsz - lásd: végbél- vagy vastagbélrák. És ezeknek a legrosszabb velejárója a sztóma, vagyis végbél kivezetés (olvass utána neten). Lehet, hogy most, fiatalon még semmi bajod,de 10-20 év, és megjelennek a durva tünetek, aztán a még durvább betegségek.

Az orvosnak mondd el szépen, hogy aggódsz az egészségedért, ugyanis sok háziorvos félvállról veszi ezeket.

Mindenképpen egy teljes kivizsgálást kérj! És ne hagyd, hogy az orvos félvállról vegye, mert jobb félni, mint megijedni, ezt ne feledd! Én ismerek olyat, aki ugyan így volt, mint te. Úgy élt le 74 évet, hogy alig járt wc-re és hasonlók, aztán 75 évesen vastagbélrákot állapítottak meg nála, és kivezették a végbelét. Olvass utána neten, és gondolkodj előre! Előzd meg a bajt!

2012. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
amúgy 14 éves vagyok és 2 éve van ez,szóltam anyámnak de nem reagált
2012. aug. 16. 19:01
 10/12 anonim ***** válasza:
én 20 vagyok és nekem se volt heti 1-2nél több székletem mióta az eszemet tudom. De mikor megvan akkor teljesen normális és nincs vele problémám. Nekem eszembe se jutott emiatt orvoshoz fordulni.
2012. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!