Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömgombára milyen kenőcsőt,...

Körömgombára milyen kenőcsőt, cseppet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ecsetelo stift van ra, a patikaban kaphato majdnem 4 ezer ft.

Talan nail liner de a patikus tudni fgoja.

2009. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem, amikor volt, ezt írta fel az orvos:


[link]

2009. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

TEAFAOLAJ


Gyógynövényboltokban, DM-boltokban, Rossmann-boltokban árulnak illóolajokat, többféle gyártótól is (pl. Aromax, Naturol). 5ml-es üvegecskében árusítják.


Vattás pálcikával naponta 1x (fürdés után) bekenegeted a gombás körmeidet, pár hét után látványos lesz a változás és örökre eltűnik a körömgomba! :D


Nekünk bevált!

2009. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2009. júl. 22. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bevált a teafaolaj, mint erőteljes fertőtlenítő és gombaölő. Ezen az oldalon is írtam már róla. De azért tudni kell, hogy

a) nagyon drága (és a tb. természetesen nem támogatja;

b) csak kisebb fokú, kezdeti körömgombás fertőzés kezelésénél lehet vele látványos eredményt elérni.


Egyébként kenőcs, csepp nem jó a körömgombára, mert ezek nem tudnak áthatolni a körmön. Megfontolandó még persze az is, amit az előzőek javasoltak. Ezen kívül nagy mértékű, agresszív fertőzés esetén csak a gyógyszeres kezelés hatékony, ami szintén drága, hosszú ideig kell csinálni és károsítja a májat.

2009. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A teafaolaj nagyon jó lenne, ha rendesen át tudna jutni a körmön keresztül a fertőzött területre.. Én a Nailner-t használtam (amiben asszem szintén van teafaolaj), amiben van olyan hatóanyag, ami átjuttatja a körmön keresztül a hatóanyagot.. Olyasmi, mint egy filctoll.. :)
2010. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!