Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig akarsz élni?

Meddig akarsz élni?

Figyelt kérdés
most mennyi vagy, szerinted mi a reális és te mit szeretnél jelen pillanatban
2012. aug. 17. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
28, a reális szerintem 80 és szeretnék is addig!
2012. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig jól érzem magam a bőrömben.
2012. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32,és addig szeretnék élni,míg nem vagyok másoknak kiszolgáltatva,és nem vagyok mások terhére!Ha 70 éves koromig elhúzom a belem azzal kiegyeznék:)
2012. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ha lerobbansz 50, 60 évesen akkor addig? mert én úgy vagyok vele, hogy néhány esetben 60 még egész jó mostanában, de annál több már csak párral, nagyon betegeskedve semmi kedvem, meg hát most is amiket csinálok, ahhoz kell a tempo, ha már csak csoszogok, vagy fel se tudok állni, vagy süket vagyok, vagy nem látok rendesen, akkor minek?
2012. aug. 17. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele!Ha tegyük fel 50 évesen kapok egy súlyos betegséget és nem tudnak velem mit kezdeni,vegetálni már nem akarok,inkább kiugrok az ablakon!!
2012. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarok családod márpedig nem akarok akkor én olyan 35 éves korig. Az ősemberek is kb. addig éltek. 45 éves kor felett szenvedés az élet dolgozol fáradt vagy stb.. 35 éves korig az ember főleg ha egyeül él azt csinálhat amit akar.
2013. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
45 évesen dolgozik az ember?És 35 éves koráig azt csinál amit akar?Én 18 éves korom óta dolgozok és nem azt csinálom amit szeretnék.
2015. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
35? Azert felesleges megszuletni. Én 200 evig is élnék ha nem vagyok beteg.
2017. nov. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!