Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi ez? Mi segítene...

Mit tegyek? Mi ez? Mi segítene? Nagyon ijesztő

Figyelt kérdés

Az van, hogy tegnap este fél 8 körül ettem palacsintát (csokisat, lekvárosat, kakaósat). Ittam hozzá kólát, aztán 1 óra múlva mennem kellett wc-re mert nagyon csikart. De ami ott történt olyan még nem volt velem, azt hittem max sima hasmenés, persze, mintha víz jött volna ki belőlem, barna víz, olyan volt az állaga. Végeztem vettem be Rennie-t hátha segít, ittam rá vizet, rögtön mennem kellett wc-re, ugyan az mint az előtt, csak hozzá még egy jó korát hánytam, de olyat se hánytam még, a wc-is csak 2.ra vitte le . Majd azt hittem húúú meg könnyebbültem. Mentem inni rá limonádét (régen mindig azt ittam hányás után és bevált) persze... amint leért mentem is kihányni, éreztem éjszaka hogy eléggé kivagyok száradva ittam egy kicsit vizet, megint mentem. Nagyon ijesztő volt. Alig aludtam össz-vissz 1 órát. Mindig ugyan azt álmodtam és eléggé ijesztő álmom volt. Mikor mentem wc-re rázott a hideg, forró volt a testem. Mostanra enyhébb lett, de alig merek valamit inni enni mert azonnal kijön, és úgy mond székletem sincs, csak barna víz (szó szerint) és még szédülök is. Mit tegyek, mi ez? Mitől lehetnék jobban?


Senki sincs itthon sajnos. Valami ötlet?


2012. aug. 18. 06:39
 1/5 A kérdező kommentje:
F/17
2012. aug. 18. 06:40
 2/5 anonim ***** válasza:

"Végeztem vettem be Rennie-t hátha segít"


Okos dolog hasmenésre savlekötőt enni!


Nyugi, rendbejössz! Mostanában van ilyen 1-2 napos, hányós-hasmenéses vírus...

2012. aug. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj inni, akkor is, ha kihányod. Ha van otthon kóla vagy gyömbér akkor hűtsd le jól, keverd ki és idd azt. Ha enni nem is eszel, inni muszáj.
2012. aug. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lollita válasza:
jo nagy hulyeseg kolara buzditani a betegek radasul ha ossze vissza hanyja magat. ne igyal semmikeppen buborekosat az meg rosszabb foleg ne kolat ami alapjaraton tok karos. tiszta mentes vizet igyal, vagy 100%os gyumolcslevet, es ez csak egy virus mostanaban mindenki elkapja es mindenkinel mashogy jon ki, radioba mondtak allitolag a kinaiak hoztak be, baratnok meg az anyja is elkapta o nekik mintha mandulamutetuk lett volna ugy fajt az egesz torkuk es garatuk, hanyas is volt hozza meg laz, enis elkaptam nekem pl csak sima hoemelkedesem volt kis rosszullettel, szal attol fugg mennyire eros a szervezeted de ha nem mulik el 2 vagy 3 napon belul menj dokihoz, vagy ha rosszabbodna.
2012. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm már mióta felkeltem vagy 5 pohár vizet elkortyolgattam, plusz aludtam is. Még járok wc-re és még mindig olyan víz szerű cucc jön remélem elmúlik, enni mit ajánlotok?
2012. aug. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!