Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Ilyen még...

Mi bajom lehet? Ilyen még sosem történt velem.

Figyelt kérdés
Szóval a bal fülem,és onnantól kezdve egészen le a mandulámig fáj,azon az oldalt a mandulám úgy meg van dagadva,hogy az ivás is fáj...A fülem pedig el van dugulva.Mitől lehet ez?
2012. aug. 18. 21:33
 1/6 anonim válasza:
81%
menj orvoshoz! az a legegyszerűbb :)
2012. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy arcüreggyulladás.

Vagy fülgyulladás.

Orvos. Fül-orr gégészet, ha nem kell beutaló. Ha kell, sima háziorvos.

2012. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Orr-fül-gégére nem kell beutaló, csak időpontot kell kérni. Sürgős esetben azonnal kezelnek.
2012. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jut eszembe: kórházban van ügyelet. ott is ellátnak
2012. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden lehet. Valószínű a középfül gyulladása. De lehet fülzsír nyomja a hallójáratot. Én tűrtem a fájdalmat egy hétig, azt hittem már valami daganatom nőtt. Elmentem, kimosták, és elmúlt a fájdalom, kinyílt a világ. Fülzsír gyűlt össze. Pedig mosom a fülem:)

Próbáld melegvizes tömlőre fektetni a füled, vagy meleg sóval töltött zacsira. Az szokott segíteni. A gyereknek is melegített sapit tesznek a fülére.Algop. segít, de ha nem gyógyul - orvos.

2012. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :) Ment a zöld-kéz :)
2012. aug. 18. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!