Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap véletlenül lenyeltem...

Tegnap véletlenül lenyeltem egy kb.15cm-es hajszálat, lehet tőle vakbelem vagy valami más bajom? Történt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Ugyanis tegnap este egy picit megéheztem, a hajam pedig össze-vissza állt (mert épp előtte mostam hajat) és evés közben valahogy a számba keveredett a hajszálam és mire észrevettem, már nem tudtam kihúzni :-( De nem éreztem utána rosszul magam. Mennyi az esélye hogy vakbelem lesz?
2009. ápr. 16. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem 100%. Ha meg már kivették, akkor újra kinő és perforálódik!
2009. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vakbél gyulladás, bár sokat hall róla az ember, azért mégis elég ritka. Nem csak hajszáltól lehet, hanem mástól is, akár egy pici darab papírgalacsintól is. Elhiheted, hogy nem ez volt az egyetlen hajszál amit lenyeltél már életed során, csak nem vetted észre. Ha bármi bajod lenne tőle, pár napon belül úgyis kiderülne a hasi görcsök miatt, de szerintem ne aggódj egy percet se, azért nem olyan könnyű vakbél gyulladást produkálni, szóval ne aggódj!
2009. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kicsit megnyugodtam, bár már a szüleim is mondták, hogy ne aggódjak, de azért itt is megkérdeztem, hogy nektek mi a véleményetek róla. Az első válaszolónak annyi, hogy arról még nem hallottam, hogy a vakbél vissza nőne bármitől is vagy csak én nem hallottam még róla?!
2009. ápr. 16. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan, amikor a kiműtött vakbél visszanő, aztán valamitől perforálódik. Jesszusom...
2018. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!