Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a nagy...

Hogyan oldjam meg a nagy Wc-ést kollégiumban?

Figyelt kérdés

Szeptembertől olyan koliban fogok lakni, ahol a szobából nyílik a Wc és félek, hogy vmi kihallatszana. Természetes, hogy van egy kis hangja a székletürítésnek, de ott mégis gáz lesz és nem hiszem, hogy lesz olyan, hogy egyedül legyek otthon. 5 nap alatt muszáj lesz elmennem.

Hogy oldjam meg, hogy halk legyen?


2012. aug. 18. 22:19
 1/9 anonim válasza:
100%
Koncentrálj erősen és lassan told ki a cuccot talán ez segít.
2012. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dugd be a füledet, legalább te ne halljad. Köhögjél hangosan, amikor érzed hogy na most...
2012. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem te leszel az egyetlen, akinek vécézni kell ott. Úgyhogy ne annyira foglalkozz vele. Persze azért próbáld meg csendben, de ne vedd a szívedre, ha hangos lesz. Nem olyan égő az.
2012. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Óóóó! Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy bevittünk egy kisrádiót! :-D

Aki éppen nagy wc-n van az bekapcsolja, és akkor nem lehet semmit hallani kintre, csak a rádió morgását. :-)

2012. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne gondolj rá! mindenkinek kellemetlen talán, de amikor hallod a másikat, te ne nevesd ki. Ő sem fog téged és ez lassan természetesé válik, mint szükség. Megszokod.
2012. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerinted más nem szokott kakilni?
2012. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi lányok ezt úgy oldottuk meg, hogy a kezdeti összecsiszolódás után, már szépen kitárgyaltuk, hogy rohannom kell a klotyóra, szóval várjon 5 precet a másik, amíg elmeséli a sztoriját, illetve nyomjon be valami hangos zenét. :)

Szóval nálunk a nagy wc-zés tényével sosem volt gáz, minket is a hangok zavartak (inkább azt, aki bent ül a slozin), ezt meg megoldotta az, hogy a szobában zenét kapcsoltak. A fiúk ezzel kapcsolatban még lazábbak, ők simán beközlik, hogy "megyek sz*rni" és semmi nem érdekli őket.

Egyébként én személy szerint jobban szerettem a saját wc-s megoldást, én azzal nem tudtam megbarátkozni, hogy ülök a wc-n, nagyban erőlködök, erre valaki beül a szomszédba. Az sem volt ciki, mert miért lenne, de úgy kevésbé éreztem magamat komfortosan.

2012. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
leplezd köhögéssel.
2012. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
7-9 darab WC papírnégyzetet dobj a retyóba, úgy hogy jó szellősen legyenek és az majd tompítja az becsapódás hangját
2012. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!