Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy oldjam ezt meg? Tesióráva...

Hogy oldjam ezt meg? Tesiórával kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Nagyon száraz már most az arcbőröm, gyógyszertári krémmel kell kennem, ami nagyon "nehéz" krém.


Tesiórán ugye melegem van, kicsit izzadok, és a krém folyik le az arcomról.. :S Már 1 kör futás után érzem, hogy az orromon elkezd kigyöngyözni a krém:S


Mit csináljak? Azt nem tudom, hogy nem kenem be reggel, mert akkor véresre csípi a hideg. A sulis víz meg nagyon klóros, 1x mostam le vele az arcomat és kb kimarta. Ilyen törlőkendőket nem használhatok, mert allergiás vagyok rengeteg illatanyagra.


2011. nov. 14. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám hogy reggel bekenném, tesi óra előtt letorolnem, és tesi ora utan ujra bekenném. Lehet hogy maceras de ha nagyon akarsz akkor a masodik lepest ki is hagyhatod, h tesi elott nem torlod le, és akkor mondjuk tesi utan lemosod az arcod, és bekenned a kremet.
2011. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nagyon gáz, amikor azt hiszik, hogy ennyire izzadok, miközben épp hogy csak melegem van, de folyik le az arcomról a krém..

Ha csak letörölgetem zsepivel az nem segít :(

2011. nov. 14. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, nekem is volt ilyen. ezert javasoltam a fenti megoldást.. tesi ora elott lemosod , tesi ora utan ujra bekened. Problem solved.

Amugy nem kell torodni azzal ki mit hisz vagy gondol, értelmes ember megérti, hogy miert van ez.

2011. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!