Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hasam jobb oldala meg van...

A hasam jobb oldala meg van dagadva. Mi ez?

Figyelt kérdés

remelem volt mar valakinek ilyesmi problemaja es tud segiteni, szoval a hasam jobb oldalan, a koldokom es a csipocsontom kozotti resz felvan dagadva.ha fekszek akkor nem, de fekves kozben ha megnyomkodom akkor erzem hogy be van duzzadva valami. mintha a belem lenne, de nem tudom...

felek hogy valami rak, az orvos nem is vizsgalt meg amikor mutattam csak azt mondta hogy az a vegbelem es azert latszik ki mert vekony vagyok....mindegy



#végbél #vastagbél #has fel van dagadva a bél
2012. aug. 19. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj olyan orvoshoz, aki rendesen meg is vizsgál.
2012. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet sérv? mindenképp menj orvoshoz!!!
2012. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat! 2 re megyek masik dokihoz..

hogy serv, nem tudom nem emlekszem hogy nehezet emeltem volna, de egy honapja volt egy ilyen reflux betegsegem, szornyu gyomoregessel es nyelocsoegessel, de az elmult es most jott ez...holnap mennenk nyaralni :S

2012. aug. 20. 13:06
 4/4 A kérdező kommentje:
na a doki zarva van szabadsag miatt ahova mentem, ez a nyaralasra marad, remelem ott is van orvos :S
2012. aug. 20. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!