Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Letezik olyan fogas technika...

Dávid Koczkás kérdése:

Letezik olyan fogas technika hogy elajul tole az ember vagy eszmeletet veszti? Mert mar anyi filmben latam es szerintem van benne valami. Csak nemtudom hogy keresek ra a neten.

Figyelt kérdés

#technika #eszmelet vesztes
2012. aug. 19. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyanról tudok, hogy ha a füled mögött bizonyos ponton megnyomnám, akkor elszédülnél és nem tudnál megállni a lábadon.
2012. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bármi, ami az agyi vérellátást korlátozza
2012. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ertem es esetleg utana lehet nezni a neten ezeknek ??
2012. aug. 20. 00:04
 4/5 anonim válasza:
persze. leguggolsz, nagyon gyorsan és mély levegőket nyomsz, orrodat befogod. majd kb 1 perc után hirtelen felállsz, mély lélegzet, levegő bent tart, orr befog, hirtelen felállsz, és bent tartod a levegőt, az orrodat végig befogva tartod, és elkezded "kipréselni" nyomni alevegőt, ami persze nem jön ki. erősíti a hatást, ha nem fogod be az orrod (de a levegőt nem engeded ki!!!) helyette a nyaki ütőerededet lefogod, esetleg egy társad a falnak támaszt és kipréseli belőled a levefőt úgy, hogy abordádat nyomja. sulis korunkba nkipróbáltuk, működik, de egyedül ne csináld!!!
2012. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

fasza de nem ere vagyok kivancsi hanem h valami fogasal mas emberen

es h hol lehet ratalalni a neten!!

2012. aug. 31. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!