Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem szeretem a kontaktlencsét...

Nem szeretem a kontaktlencsét mit csináljak?

Figyelt kérdés
Muszáj lenne, mert a szemüveget nem szeretem, meg most megyek új suliba és hát értitek... Bírja a szemem, mert már volt a szememben, de azt is alig bírtam amikor a szemész rakja a szemembe és veszi ki. Nem hogy majd én magamnak :S Muszáj lenne, de nem akarom és így olyan nehéz. Szinte félek tőle, pedig simán megtudnám tanulni... Mit csináljak?

2012. aug. 20. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha bírja a szemed, és nagyon nagyon utálod a szemüveged, és még pénz is van rá, akkor lencsézz, nem nehéz pár nap után belejössz. De tartsd be a szabályokat ne hordd túl, ne aludj benne!, ...
2012. aug. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még van két hét a suliig,addig kezd el gyakorolni, hogy a szemed is megszokja és te is a használatát. Nyugi,nem kell félni tőle! De mitől is félsz tuljdonképpen.?
2012. aug. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eleinte mindenki fél a saját szemébe nyúlkálni, de 1 hét gyakorlás után belejössz és semmi baj nem lesz vele.

Azt meg sose szabad hagyni hogy a szemész nyomja a szemedbe a lencsét...barátnőmnek úgy felsértette hogy hetekig be volt dagadva a szeme. A lencsét első alkalommal is magadnak kellett volna betenni.

2012. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, bírja a szemem. Semmi bajom nem lett tőle hogy a szemész tette be, nálunk úgy szokták hogy ők mutatják meg hogy kell ki és betenni. Igen, félek a szemembe nyúlkálni, dörzsölni sem szoktam, annyira kellemetlen :S
2012. aug. 20. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!