Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet már kapni DUAC gélt,...

Lehet már kapni DUAC gélt, vagy még mindig hiánycikk?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem 3 héttel ezelőtt még lehetett :D
2012. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát én kb. másfél héttel ezelőtt kérdezgettem körbe a gyógyszertárakban, de sehol sem volt már, és nem is tudták megmondani, hogy mikor lesz. :S Pedig már nagyon kellene, mert katasztrófa a bőröm, és 1 hét múlva újra egyetem...
2012. aug. 20. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
a katasztrófa alatt mit értesz? És ha már itt tartunk, lehet egy kérdésem? Neked használ a duac gél? Persze,valamennyire nekem is(meg azért nekem nem is súlyos), de azt figyeltem meg,hogy a meglévő pattanásokat jól leszárítja,de egy-kettő mindig előjön újabb...:/
2012. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát eddig egész jó volt a bőröm. Most kb. 1 hete elszabadult a pokol. :D Sok kis sz*r jött ki az arcomon, max. annyi a szerencsém az egészben, hogy legalább nem ilyen mély, kinyomhatatlan izék. De így is mindig csúnya az arcom, mivel tele van piros kis foltokkal. :S A Duac gélt egyszer használtam, még tavaly év végén, akkor nagyon jó volt, totál letisztította az arcom. Most is ezt írta fel a bőrgyógyász, előtte Zinerytet és Skinorent használtam, de azok semmit sem értek. Remélem, most újra beválik a Duac, mert ilyenkor teljesen elmegy az önbizalmam, pedig egyébként abból nem lenne hiány. :D Ráadásul normálisan kajálok, megiszom vagy 5 liter vizet egy nap, szóval már eléggé elegem van, így 20 évesen a pattanásokból. Arra emlékszem, hogy nekem anno már 1-2 nap alatt is pozitív változásokat hozott. Lehet, hogy neked pont valami más lenne jó, bár azt mondják, hogy a Duac is inkább hosszútávon jó (több hónap).
2012. aug. 20. 16:57
 5/9 anonim válasza:
ugyen ez... a bőrőm elég problámás már, és még mindig nincs krém... és 1 hét múlva suli. ááá...
2012. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkérdeztétek a gyógyszertárat,hogy ez átmeneti hiány,vagy kivonták a forgalomból? Amúgy...nem ez az egyetlen antibiotikumos krém,ha elmentek bőrgyógyászhoz, tuti felír nektek egy másikat.:)
2012. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Persze hogy felír másikat, csak éppen a Duac a legjobb:) Legalábbis én kb 100 félét próbáltam de CSAK ez használt látványosan.
2012. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mostmár lehet kapni! :)
2012. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ti arcotokat nem szárítja?

Én pár napja használom, de iszonyatosan kiszárította a bőrömet.

Most nemtom, hogy pattanások, vagy hámló-fájó bőr?! :S

2012. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!