Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, akik medrolt szedtek,...

Lányok, akik medrolt szedtek, és hál istennek abba tudták hagyni, nekik mikor kezdtek elmúlni a mellékhatások (holdvilágarc, arcszőrzet)? Illetve minimális mennyiségű adagnál csökkenhetnek a mellékhatások?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Május óta medrolt kell szednem, 32 mg-ról indultam, dokim folyamatosan csökkenti, jelenleg 8 mg-nál tartok. Ha minden jól megy (le is kopogom), akkor 3-4 hónap múlva el is hagyhatom. A kérdésem az lenne, hogy ennél az adagnál csökkenhetnek a mellékhatások? Arcszőrzetem kophat ennél a mennyiségnél? Vagy csak az akkor fog eltűnni, ha leálltam a gyógyszerről? Légyszi, bárki, akinek van bárminemű tapasztalata az ossza meg velem! Ki mit kezdett az arcszőrzetével? Jelenleg nem tudom mitévő legyek, hiszen még annyira nem látszik, viszont nagyon zavaró! :(

Válaszokat előre is köszönöm!



2012. aug. 22. 06:37
 1/1 anonim válasza:

én 64 mg-mal indultam (vesegyulladásom van) most 32 mg-nál tartok.

nekem ahogy elkezdtük csökkenteni az adagot, nem egyből de idővel elkezdtek múlni a tünetek.

Az arcom még mindig kerek, de a szőrzet az halványul. Menstruáció is ki maradt, és a hasam olyan mint ha fel lennék puffadva, nem fáj csak gömbölyű lett.

Mióta szeded és mi a betegséged?

2012. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!