Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hónapja kezdődő étvágytalans...

Gábor233 kérdése:

1 hónapja kezdődő étvágytalanság, rosszullét, kezek, lábak zsibbadása, folyamatos szédülés, fejfájás, gyengeség, sűrű vizelés, alvászavarok gyötörnek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 3,5 hónapja kezdtem el dolgozni, de emellett még tanultam a főiskolán és tanfolyamokat végeztem, szóval sok volt egyszerre. Ezután pontosan egy hónapja kezdődött el nálam, hogy a bal hónaljam felől erősen szúró fájdalmat éreztem, majd pár nap múlva ez fokozódott lázam ingadozott de végül megszűnt, a bal karom is elkezdett zsibbadni szinte folyamatosan, ezt követte a hátfájás, izommerevségek a testem egész részén össze-vissza. Rögtön orvoshoz fordultam, mert a szívem is össze-vissza vert, megijedtem és bementem a sürgősségire, ott azt mondták, hogy bordaközi idegbántalom, a laborom pedig tökéletes volt. Apranaxot írtak fel, de nem hatott. Pár nap múlva ismét orvoshoz fordultam, akkor kardiológiai vizsgálatra küldtek, ami negatív lett. Ezután már mindenem zsibbadt kezek, lábak, folyamatos fejfájás, szédülés, étvágytalanság, koncentrációs zavarok, enyhe járásbizonytalanság, végtaggyengeségek. Ekkor ott kellett hagynom a munkámat, fel se tudtam kelni. Még doppler vizsgálatot is csináltak, az is jó lett.5! db ekg-m van, mind jó. Laborvizsgálatok tökéletesek. Röngen felvételen látszik, hogy scheuermanos vagyok, de 23 évesen azt mondták, hogy ez nem lehet tünet. Egy-két csigolyám kopott, meszesedések is találhatóak. Bebeszéltem magamnak, hogy sclerosisos vagyok, pánikolok folyamatosan, esténként ver a víz, remegek, mintha bogarak mászkálnának rajtam, zsibbad mindenem, sűrűn megyek pisilni, gombóc van a torkomban. Ekkor fordultam neurológushoz végső elkeseredésembe, de Ő is azt mondta, hogy nem talál semmit, továbbküldött agyi MR-re, ami még 1 hónap. Hozzáteszem nagyon stresszes típus vagyok, mindent magamra veszek, a családban sok tragédia történt az évek alatt,1 hónapon át a betegségeket keresem az interneten, már a családom is kivan tőlem. Olyan érzés mintha beteg akarnék lenni, és azt keresni. Megpróbáltam alkohollal felszabadítani magamat, de nem esik jól, pedig alkalmanként fogyasztok. A pulzusom alacsony 52-62 között, de a vérnyomásom renden van, Megittam 2! pálinkát, és felment a pulzusom 2 óra alatt 105! -re. Mi lehet ez ? Valaki, ha tudna tapasztalattal szolgálni, vagy bármit javasolni azt
2012. aug. 22. 09:44
 1/5 poiu ***** válasza:
Szerintem fordulj pszichológushoz. Ha minden leleted negatív, akkor lehet, hogy pszichoszomatizálsz. De: ezt is kezelni kell. Szerencséd, hogy nem bírod az alkoholt, mert ettől csak rosszabb lenne a helyzet. Egy jó pszichológus relaxálni is megtanít.
2012. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is pszichés!Menj pszichológushoz!
2012. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem pánikbeteg vagy és pánikrohamok gyötörnek. Én is az vagyok és nálam is hasonlóan zsibbadással kezdődött. Mindenképpen keress fel egy szakembert és ha más nincs akkor gyógyszeres kezelés de alkoholhoz ne nyúlj! Ebből ha valaki kiakar gyógyulni óriási erőre és kitartásra van szüksége. Ha esetleg van vm kérdésed írj nyugodtan privátban és segítek ha tudok!
2012. aug. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lyme kór? Tök olyanok a tünetek és nem szokták felismerni..
2013. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
TMJD, esetleg CCSVI. Csinaltass egy atlasprofilaxot is. Nemvagy orult.
2017. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!