Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az aspirin...

Mi a véleményetek az aspirin folyamatos szedéséről? Azt hallottam, olvastam, hogy jó a rák ellen!

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom a tényleg folyamatos szedését.A gyomornak nem tesz jót,irritálja a nyálkahártyát,akár gyomorvérzést is okozhat.Rák ellenes hatásáról még nem hallottam.Hol olvastad ezt?Emlékszem,hogy a Gerson diéta feltalálója olykor alkalmazta,de csak rettentő fájdalmak mellett(és a fájdalom,nem a rák miatt)védő C-vitaminnal és niacinnal.
2012. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit este van már:A Gerson diéta "feltalálója"maga Gerson doktor,és a betegeknél alkalmazta alkalomadtán.Nem folyamatosan!:)
2012. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itt olvastam az aspirinről, de több oldalon is írtak róla.

Küldöm a linket , érdemes elolvasni .


[link]

2012. máj. 5. 01:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is olvastam róla, de nem ajánlom, gyomorvérzés lehet a vége.
2012. máj. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez attol fugg milyen idos vagy,mert fiatalon nincs sok ertelme szedni, mert valoban sejt regeneralo hatasa van viszont ezt egy fiatal szervezet magatol meg kell oldja. idosebb szemelyek eseteben, nagyon jo hatasu, sok ember eletet meghoszabitota.
2012. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!