Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20. kán zsibbadt a karom! Mi...

20. kán zsibbadt a karom! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt kint voltam az augusztus 20.dikai ünnepségen és olyan fél6 körül elkezdett zsibbasni a bal karom könyök résztől egész a tenyeremig de nem erős zsibbadás volt csak olyasmi mint amikor elnyomom.Szólva 2 és fél órán keresztül éreztem mikor hazamentem vérnyomásomat megmértem 121/80 volt a pulzus 111 aztán ettem mert aznap nem ettem sokat rá fél órára megint megmértem és 116/ 60 volt pulzus 111. Kaja után egy 1 órára már nem zsibbadt és azóta se szerencsére. Mi lehet a bajom? szív robláma vagy csak a meleg miatt? Segítsetek! 16/F
2012. aug. 22. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

előfordul ilyen velem néha de semmi jelentősége

14/f

2012. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és nincs azóta semmi bajod és semmi rossz?
2012. aug. 22. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen korban ez szerintem normális, nekem is volt már ilyen. De ha nagyon aggaszt a dolog, akkor nézz utána a szívednek.

üdv. 17/f

2012. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát elvileg vele nincs baj mert focizok versenyszerűen és az EKG amit legutóbb csináltam nem mutatott ki semmit nem tom mi lehet de ha nem vészes akkor megnyugodtam :)
2012. aug. 23. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!