Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mult éjjel fájó érzést éreztem...

Mult éjjel fájó érzést éreztem a szivemben 1 dobánásnál, miért van ez?

Figyelt kérdés
tehát elaludtam már fél 10felé,de felébredtem kb éjfélkor,majd nemtudtam aludni 1szerüen nemvoltam álmos,picit odaültem a géphez,telt,mult az idö,felkapcsoltam a tv-t,ment benne valami hüjeség de olyan 3körül kezdödöt egy vigjáték,ami tetszet eközben megéheztem,ettem egy kicsit majd ágybol néztem továb és nevetgéltem össze vissza,forogtam az ágyban és nevetésközben éreztem ezt a fura fájdalmat a szivemnél,iletve még olyan volt az érzés mindtha megakart volna akadni,szorulni,de ez csak 1ütésnél volt kb 1mp ig tartott,és most agyon félek milehet ez??(mostanában elégsokat streszelek):(

2012. aug. 23. 10:57
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és 21éves fiu vagyok!és a stressz,feszülcség végett b1,b2,b6,b12 vitamint + magnéziumot iletve napi 2x 0,25mg os nyugtatókat iszok nagyábol 1 hete!természetessen ezt a háziorvosom irta fel!!
2012. aug. 23. 11:21
 2/5 anonim válasza:
A tanárnőm azt mondta, hogy ez természetes fiataloknál. Csak nem szabad hosszan tartson. Úgy 10mp-nél tovább.De szerintem menny el a háziorvosodhoz, és mond el neki. Emígy szerintem sok fajta orvosságot szedsz.
2012. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt most külön megkérdezted a tanárnödtöl??azért hogy tudj rá válszolni vagy ezt már régeben mondta??ám azta lehelet gyenge nyugtatót kivéve a töbi csak vitamin...viszont azt nemondta hogy az a fájdalom mitöl van?üszefügésben vana nevetésel,olyankopr felépö ritmustalan levegövétellel??:)amugy köszi h válaszoltál:)
2012. aug. 24. 18:33
 4/5 anonim válasza:
Régebben mondta. Nem emlékszek pontosan mit mondott róla, a hormonoktól van ez. Igen nevetésnél nekem is előfordul.
2012. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem ez azért megnyugatatott!elég rossz érzés volt,és jól be is pánikoltam!!remélem én is hogy ez normális dolog!:)köszönöm mégegyszer a válaszodat!
2012. aug. 26. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!