Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagymamämnak leällt a szive 1...

Nagymamämnak leällt a szive 1 oräval ezelött! Sikerült ujraéleszteni! Ilyenkor meddig élhet még?

Figyelt kérdés
külföldön lakom,szeretem a nagymamämat fäj hogy nem lehetek most vele,és mär nagyon öreg.most hivtak hogy leällt a szive 1 oräja:(:(:(:(:(,és ujraélesztették!ilyenkor meddig élhet még?tud erröl valaki valamit?
2009. júl. 24. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Gondolok a nagymamádra, hogy legyen neki még több ereje.
2009. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet ezt megmondani sajnos
2009. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nemrég az én nagymamámnak is leállt a szíve, és összeesett a keringése. újraélesztették. és meglepően jól volt. majd eccercsak meghalt :( de ő a bajcsi kórházban feküdt, ha nemott van sztem még mostis élne.

de majd gondolok a nagymamádra h ő ne így járjon.

2009. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehetséges, ezt nem lehet megjósolni.
2009. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is leállt a mamám szíve 1.5 éve, amikor agyvérzést kapott. Szerencsére a mentőben történt, ahol azonnal újraélesztették. Hál' Istennek felgyógyult (már amennyire egy agyvérzésből lehet), és azóta él és virul, kertben is dolgozik picit. Szóval ezt azért írtam le, mert láthatod, hogy bármi megtörténhet. Kitartást és szurkolok a mamádért :)
2009. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!