Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít ez a sok...

Titeket nem idegesít ez a sok dagadt disznó a strandon, aki nem egészségügyi okok miatt híztak fel, és ők csúfolnak ki embereket milyen vékonyak?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten, azok akik saját maguknak köszönhetik elhízásukat, s elképesztően szépnek gondolják a magukat.. Na meg mindenkit lenéznek.
2009. júl. 24. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

én ezért nem is járok strandra, volt párszor afférom ien dolgokban és nemszeretnék megint

lehetett az élményfürdő barlangfürdő sima strand, mindenütt vannak dagadtak

2009. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom milyen strandra jársz ahol dagadt disznók járkálnak és még ők csúfolják a vékonyakat. Nem ismerek ilyent de valószínüleg csak kiröhögném őket.
2009. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
csak aztszeretném tudni, hogy honnan tudod, hogy mi okból kövér, akit látsz: egészségi okból, vagy másért.
2009. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
biztos a harmadik pontozott le minket mert jó kövér :)
2009. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
őszintén, mégis hány éves vagy?
2009. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Én a harmadik vagyok, és nem pontoztam le elöször is senkit, (mégha meg is érdelemnéd az utolsó rosszindulatú feltételezésed miatt) másodszor nem vagyok kövér (160 cm, 47 kg és 52 éves nö).

Csak arra akartam utalni, hogy ha valakinek túlsúlya van, az nem látszik, hogy mitöl, betegség vagy túl sok evés.

2009. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Őszintén, 21 éves hím vagyok, 180cm és 70kg.


Nem értem mi a bajotok, nem nézem le én azokat akik ducibbak, mit érdekel engem. De a kérdésben az állt hogy olyan ducik akik szépnek hiszik magukat és lenézik a vékonyokat, azért ez már röhely. :)

2009. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ha látod az étteremben, hogy tízesével eszi a hamburgereket, biztos nem egészségügyi gondok miatt van.

Ha meg igen, vizsgáltassa ki magát :)

2009. júl. 24. 23:19
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

a hány éves-es kérdésem a kérdezőnek irányult...

és most gondolj bele, talán okuk van lenézni őket, neked nem esne sz.rul ha mindennap terror lenne az életed mert bántanak? és nem csak szavakkal hanem fizikailag is? és mivan akkor ha szépnek tartja magát? tartsa, az az ő dolga, és ha úgy van kedve hogy lenézi a másikat? egészségére, ez csak az ő szegénységi bizonyítványa

azért azt se hiszem hogy nem nézed le őket..., illetve akárki mást

2009. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
te szent kretén (kérdező), vizsgáltassa ki magát... és ha hormonális probléma vagy valami más? szted mit lehet tenni ellene? semmit, csak elárulom...
2009. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!