Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkohol fogyasztás után...

Alkohol fogyasztás után ecstasy-t bevenni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvastam ilyen témában, de maximum annyit találtam, hogy ecstasy bevétele után ha alkoholt iszik valaki, az fokozza a folyadékvesztést, gátolja az ecstasy hatását is. Van más hatása/veszélye is? De mi van akkor ha valaki előtte iszik alkoholt? Annak milyen hatásai vannak? Most itt Tapasztalatokat vagy hozzáértők válaszát várom. (Beszólásoktól kíméljetek) A drogok együttes hatásáról gyűjtök adatokat, de az alábbi kombinációról csak azt találtam amit leírtam ide is. Előre is köszi a válaszokat!

2012. aug. 24. 20:08
 1/4 Ilyent ***** válasza:
68%

Ha előtte ittál alkoholt akkor annyi a hatása hogy kitisztulsz.

Ha mondjuk úgy benyomtál hogy alig látsz akkor kitisztulsz mintha józan lennél.

2012. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

hát az biztos hogy a májadat tönkrevágja, mert mind kettő külön külön nagyon szépen szedi szét a májat, de együtt szerintem jól megviseli :D


hatásról nem tudok semmit.

2012. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 an00nym ***** válasza:
100%

tájékozódj itt és mindent megtudsz


[link]

[link]

[link]

2012. aug. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jelentős mennyiségű alkohol után nem nagyon kéne mdma t fogyasztani. a designer ekiket meg semmilyen esetben sem (hogy én be nem veszem az biztos). amúgy a valóban kitisztít de ez igaz pl előtte elszívott fűre is. utána sem célszerű a sok ivás a májkárosodás miatt, meg nem igazán lehet berúgni amíg hat, betépni sem. ami bevált az a következő: eki relatív józanul bevesz, utána meg a hatás alatt 3-4 sör (a több óra alatt !!) + magnéziumos víz (fesztiválokon a psyhelp csapat osztogatja) de valahogy a töményhez nincs is kedve az embernek. a lényeg hogy inni amúgy se a sárga földig kéne magad, az ekiről meg a ritkán, igazit és lehetőleg magában vagy max candy.
2014. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!