Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székletből tudnak-e dns...

Székletből tudnak-e dns vizsgálatot csinálni? A munkáltató kérhet-e ilyen vizsgálatot? Ha valaki gyógyszert szed, az befolyásolhatja-e az eredményt? Megtagadhatom a nyálminta vételt vizsgálat céljából?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy tudnak-e, de mégis, milyen okból kér ilyet a munkáltató??? A gyógyszer nem befolyásolja a dns láncot. Hogy megtagadhatod-e, az attól függ, hogy milyen jogon kérik.
2012. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen munkahely az, amelyik DNS vizsgálatot kér? Nyálból szokták csinálni, székletből nem!
2012. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennek ellenére székletből is lehet.

Szerintem legálisan nem igazán kérhet. De attól függ, hogy miért.

2012. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megtagadhatod, de ha ekkora állat, ki is rúghat miatta. Okként nem a megtagadást fogja felhozni, az biztos. Össze kellene fogni a többikekkel, meg kellene adni a nyálmintát és kolletktíve megpanaszolni az eljárást. De mindenkinek, akik alávetették magukat a muntavételnek. Én azért megkérdeznék egy jogászt, mielőtt bármit is tennék.

Egy normális igazgató sz@rik az ilyesmire, de a tiétek egy kicsinyes, beképzelt frusztrált alak lehet.

2012. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami. Mi van akkor, ha nem is olyan személy székletéről van szó, akik köztetek vannak? Akkor is megalázza az egész csapatot?! Beszéljetek sürgősen egy übgyvéddel!
2012. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!