Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek, hogy komolyabb bajom...

Félek, hogy komolyabb bajom van? Nyugtassatok meg. (bővebben lent) 16l

Figyelt kérdés

Csomókat érzek a hónaljamban,többet is.Igazából már egy jó ideje...nem is tudom,h mért nem szóltam róla.Anyunak ma mutattam,azt mondta,h elmegyünk majd háziorvoshoz,mert érdemes megmutatni,de szerinte nem komoly,nem nagyok.De szerintem csak azért mondta,h ne pánikoljak be.Az izzadásomra használtam tavaly egy Solutio Antisudorica nevű izzadásgátlót.Valószínűnek tartom,h emiatt vannak a csomók...ezt még így anyunak nem mondtam.És ha jövőhéten megyünk orvoshoz,akkor mondanom kell,h használtam ezt a szert...de nagyon fêlek.Vérvételre is gondolom küld majd,mivel amúgyis kiskoromban volt legutóbb.A vérvétel ki tudja mutatni,ha nagyobb gond van?Jaj,annyira félek.... És ha megtapintja a háziorvos,abból ő megtudja állapítani,h komoly-e?Lehet,buta a kêrdés,de ha akkora van a vérvétel,mikir a menzeszem,akkor nem fogok méginkább elájulni?Még a gondolattól is rettegek.Nagyon félek,h bajom van.

Kérem,h akinek volt hasonló problémája,írja le,és a hozzáértők válaszát is várom.


2012. aug. 25. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne félj, amíg nem tudod mitől van. Nem jó előre rástresszelni, ki tudja, lehet valami kis apró semmiség.

A vérvétel szerintem kimutatja, ha valami nagyobb baj lenne, de szerintem már ránézésre is fog tudni mondani valamit a háziorvos.

Vérvétel előtt igyál sok folyadékot, és amikor csinálják fordítsd el a fejed, én mindig úgy csinálom.

2012. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a választ...de nagyon félek,nem tudok elaludni ,sírok.mi van,ha komolyabb?Addig mi tévő legyek?:(
2012. aug. 25. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! :) Ne aggódj, biztos nincs komoly baj, és azt kívánom tiszta szívből, hogy soha ne is legyen semmi bajod!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem,igazad van.És köszönöm.
2012. aug. 26. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!